fbpx

הנה חלק ממכתבי התודה שקיבלנו

"לצוות מכון אמירים שלום רב,
עם פרישתי לפנסיה, לאחר 20 שנות עבודה כיועצת חינוכית בתיכון למדעים בלוד, ברצוני להביע בפניכם את הוקרתי על שיתוף הפעולה בינינו במשך שנים רבות.
ידוע לי, שבמהלך השנים פנו אליכם רבים מתלמידי בית הספר שנזקקו הן לאבחון חינוכי והן לאבחון פסיכו דידקטי, כיועצת ראיתי שעבודתכם נעשתה ברצינות, ובמקצועיות ראויה לציון.
במהלך האבחונים, הצלחתם למקד את הבעיה הייחודית של כל תלמיד, ולהתאים לו הן דרכי למידה ועבודה עצמאיים, והן דרכי היבחנות והנחיות עבודה לצוות בית הספר.
חשוב לציין, שלאורך כל הדרך עבדתם בשיתוף פעולה עם הצוות החינוכי בבית הספר, גם לפני האבחון, וגם לאחר זמן מה כאשר מתוך הניסיון הצוות פנה וביקש להעריך פעם נוספת את ההתאמות שניתנו.
אני מקווה, שתמשיכו בדרככם המקצועיות והאמינה ותדעו הצלחה רבה."

רחל זלוביץ- יועצת חינוכית

"ברצוננו להביע תודה מעומק הלב, על תרומת אבחון לבית ספרנו, לך נאוה מנהלת המרכז ולכל צוות אמירים.

באמצעות תרומה זאת, אנו יכולים לאפשר לחניך שלנו ללמוד, תוך שאנו מסייעים לו בקשיים שהוא חווה כתוצאה מלקות הלמידה שלו ומאפשרים לו להביא את יכולותיו לידי ביטוי. הדבר יסייע לו הן ברמת בטחונו העצמי ובהצלחה במבחנים תוך כדי קבלת ההתאמות. למותר לציין, כי התלמיד מגיע ממשפחה אשר ידה אינה משגת לדאוג לביצוע אבחון כגון זה.

אני מבקשת להוסיף תודה על הסבלנות והסובלנות שגיליתם לבקשות שהעליתי במהלך הקשר שהיה בינינו. בתוך כך האבחון בוצע בזמן קצר, תשובות האבחון ניתנו בזמן קצר ביותר והאבחון נשלח אלינו באופן מיידי, תוך מאמץ ניכר מצידכם. 

בהזדמנות זאת ברצוני לציין את האבחונים של תלמידים שאובחנו על ידיכם כמקצועיים, ברורים ומסודרים באופן שמנגיש את העבודה עם האבחון לצורכי החניכים.

אשמח מאוד על המשך קשר ושיתוף עמכם".

שולמית ולדמן ברקאי, יועצת חינוכית, הבית למדע ועמדה, אדם חברה וטבע, כרמיאל

"במהלך החודשיים האחרונים, ערכנו אבחון דידקטי לבתנו- הלומדת בכיתה י"א.
זאת בעקבות קשיים, לסיים מבחנים בזמן קצוב.

לפני האבחון נערכה פגישת היכרות עם רוני ברמק. הפגישה התקיימה באווירה נעימה, והשיחה היתה עניינית ומקצועית.
ברצוננו לציין את הגישה החיובית והמקצועית של רוני שבאה לידי ביטוי במהלך כל תהליך האבחון. הסבלנות, המקצועיות וההקפדה על כל פרט- במהלך התהליך האבחוני, אפשרו לבתנו להביא את יכולותיה בתחומים השונים- לידי ביטוי, באופן שישקף נאמנה את יכולותיה.
אנו מודים לצוות המרכז הרב תחומי, שבהנהלתך, על ביצוע התהליך באופן מהימן, מקצועי ומהיר."

(ח.ה.)

"זה זמן רב שאני רוצה למצוא דרך להודות לצוות ברמכז אמירים על העשייה המקצועית והברוכה שנעשית שם. הנפשות הפועלות במקום, החל מהמזכירות וכלה במנהלת, הם חלק מקומץ קטן של אנשים שמקצועם הוא ייעודם. המרכז מהווה עוגן איתן ויציב להרבה מאוד הורים וילדים. אמירים - כשמו כן הוא - מקום בו הנפש והרוח מאמירות אל על. המון תודה על העזרה, התמיכה, הידע והעשרה שלא יסולאו בפז. יישר כוח."

(ל.א.)

 

"לנאוה היקרה,

אחרי מס' ניסיונות בדרך, הנה מגיע לסיומו תהליך של שנתיים. מכאן אמשיך את ההתמודדות לבד עם ארגז הכלים הגדול שקיבלתי ממך.
נאוה- את זו שקיבלת אותי בזרועות פתוחות בתקופה הקשה שבה החלטתי אחרי הרבה שנים להרים את הכפפה ולפנות לעזרה.
במהלך שנתיים אלו, גילית, למדת וחקרת לעומק את כל עולמי, היית שותפה מלאה ל"סוד" שלי, לקשיים, לכאב, לתחושת הלבד הקשה שליוותה אותי הרבה שנים.
לימדת אותי להתחבר לגוף, לרגש, להבין שזה לא רק שחור או לבן, להתבונן פנימה ולהכיל, לקבל את עצמי ולהעריך את עסקת החבילה שקיבלתי.
היום אני מחוזקת יותר, בטוחה ומאמינה בעצמי וביכולות שלי וגם יותר מקבלת ושלמה עם עצמי.

אין מילים שיספיקו כדי לתאר עד כמה אני אסירת תודה!
את מטפלת מדהימה- חדה, קשובה, אמפטית ונטולת שיפוטיות.
תמשיכי בעבודת הקודש שאת עושה!"

בהערכה גדולה,

ע'

"במרכז אמירים "נשמתי" בפעם הראשונה את הנשימה המעגלית והמודעת.
הגוף הגיב מיד, כבר במפגש הראשון. למרות שמדובר "רק" בנשימה, נדהמתי להרגיש את ההבדל בסוף כל מפגש: הגוף מתרחב, הנשימה משתנה ונהיית עמוקה ושקטה יותר. הופתעתי לגלות שגם למחרת נשמתי עמוק וטוב יותר בהשוואה לכל יום אחר.
נרשמתי לסדנת ההמשך כדי ללמוד עוד על עצמי, על הנשימה, על הגוף ועל נקודת המפגש שלו עם המחשבה, התודעה, הנפש...
ממליצה לכל אחד לפנות שעתיים בשבוע, למשך 10 מפגשים, כדי להתנסות ולחוות.
רק כך ניתן להבין כמה הנשימה יכולה לשנות, הן מבחינה פיזית והן מבחינה נפשית, את ההתנהלות היומיומית שלנו."

(נטע איתן הייפרמן)

"לפני מספר חודשים קבעתי מועד לטיפול ריברסינג עם נאוה סלור. התמודדתי באותה עת עם בעייה אישית רצינית, והייתי זקוקה לעזרה כדי להבין יותר את הרגשות שלי ולסדר את המחשבות. אני מטבעי בן אדם סקפטי, ואם לא הייתי חווה את טיפול הריברסינג על בשרי, היה לי קשה מאוד להאמין שטכניקת נשימה יכולה לתת מענה לסוגייה שהטרידה אותי, אבל היא אכן נתנה מענה. בעזרת הטיפול של נאוה, המיינד והגוף שלי עברו תהליך שקשה לתאר במילים. בסוף הטיפולים הרגשתי שיש לי שליטה על ה"אני" שלי. תהליך הנשימה טיהר את המיינד שלי. הייתי מסוגלת לקשר אירועים ומערכות יחסים בחיי שתרמו לבעיות עימן התמודדתי.
טכניקות הנשימה אפשרו לי להתמודד עם הסוגייה הרגשית עם פחות חרדה. כתוצאה מכך, אני מסוגלת, כיום, לפתור את הבעיות שלי באופן יותר הגיוני. הרגשתי כאילו משקל עצום ירד מעליי."

(ד.ד.)

"כשהגעתי לסדנת ריברסינג לא ידעתי למה לצפות, אך בתוך תוכי הרגשתי שאני צריכה לעשות משהו כדי לשפר, לשנות, לעשות למען עצמי. באתי בפתיחות מלאה לטיפול ורציתי לחוות משהו אחר.
במהלך הריברסינג חוויתי מגוון רחב של רגשות שצפו בי, שבמהלך היום יום אני עוצרת אותם. בתחילה נלחצתי מזה, אך נאוה כיוונה אותי, הכילה, היתה שם. וסמכתי עליה מאוד. ההסברים של נאוה בתחילת המפגש מאוד עזרו לי לדעת לקראת מה אני הולכת ונתנו תחושה של ביטחון.
אפילו המיגרנה, ממנה אני סובלת שנים, התעוררה בריברסינג, וכשהמשכתי לנשום (עפ"י ההנחייה של נאוה), הכאבים חלפו- פעם ראשונה שזה עבר וללא כדור!!!
בסוף התהליך הרגשתי טוב, רגועה יותר, שלוה, שלמות."

(ל.מ.)

"לכבוד נאוה סלור

מנהלת מרכז אמירים

 

ברצוני להודות לך על הטיפול והעזרה המסורים והמקצועיים בנער מ"אבן דרך".

מרכז אמירים, ואת בראשם, הצליחו תוך ארבעה ימים לבדוק אבחון ע"פ כל הקריטריונים הנדרשים, להעביר אותו "לאבן דרך" וכל זאת על מנת להספיק להגיש את ההקלות למועד חורף בזמן.

נודע לי שאת נסעת במיוחד, על חשבונך וחשבון זמנך האישי לפ"ת, לפגוש את הנער ולהעביר לשלוחה האקסטרנית את האבחון.

הטיפול בנער לא ברור מאליו לי ולצוות "אבן דרך". העבודה מול אמירים תמיד היתה מקצועית, יעילה ועם המון גמישות למערכת ולאופי הנערים ב"אבן דרך" והפעם ריגשתם את כולנו במיוחד."

 

תודה רבה על כל העזרה

בכבוד רב

מיכל צרויה- אנדרייב

מנהלת השכלה "אבן דרך" 

"...מזה כמה שנים שאנו נעזרים במכון אמירים על מנת לאבחן את הקשיים של תלמידי תכנית היל"ה, להתאים להם אסטרטגיות למידה והתאמות בבחינות...כגוף שצורך שירות, ברצוני לציין שרמת שיתוף הפעולה בין היחידה למכון היא גבוהה ביותר. אנחנו זוכים ליחס מקצועי מאוד, אדיב ויעיל. המאבחנות משרות אווירה של רוגע על התלמידים שלמרות החזות החיצונית שלהם, מתרגשים לקראת האבחון. 

ברצוני לחזק את ההקפדה על מתן המשוב לאחר האבחון ועל הסבלנות שאתם מגלים בקביעת תאריכים.

בתקווה להמשך שיתוף הפעולה".

עמית ליאור, רכז השכלה ביחידה לקידום נוער חבל מודיעין

"מכון אמירים מבצע אבחונים דידקטיים ופסיכודידקטיים ללקויי למידה, נערים ונערות במסגרת תכנית היל"ה, החל משנת הלימודים תשס"א ועד היום.

השירות שאנו מקבלים מהמכון הוא מקצועי, אמין, ידידותי ובזמן.

המנהלת וצוות המכון עושים כל מאמץ להעניק שירות מהיר, אנושי, ידידותי ובעיקר מאוד מקצועי.

צוות המכון, בנוסף לביצוע האבחונים, פיתח עבור תלמידי התוכנית ערכות מקצועיות ל"הערכת כישורי השפה", לדוברי עברית, ערבית ורוסית".

בכבוד רב,

חיים ארליך, מנהל חינוכי