הורים כותבים על התהליך האימוני שעברו אצל קרן הרוש - מאמנת קוגניטיבית התנהגותית

 

קרן, בזכות אישיותך הנמרצת, מקצועיותך הרבה והאנרגיות החיוביות שקרנו ממך נוצר חיבור חזק מאוד בינך לבין ### (וגם איתנו). החיבור החזק וההערכה ההדדית הגבוהה הביאו לתהליך אימון מועיל ופורה, שתוצאותיו כבר ניכרות. בזכות החיבור החזק ### הקשיב והפנים דברים רבים, כולל מסרים שהוא כבר שמע ונחשף אליהם קודם. במהלך האימון הענקת לנו כלים פרקטיים רבים להתמודד עם האתגרים אל עבר הצלחה בהשגת המטרות. התהליך כולו לווה גם בהסברים על איך בדיוק המוח שלנו מגיב ופועל, וכיצד ניתן לשלוט בכך. הבנת הדברים ברמה האינטלקטואלית מאפשרת, לדעתי, יישום טוב יותר של הכלים הפרקטיים שניתנו. אני חייבת להודות, שלא מעט מהדברים שלימדת הכרנו ואפילו ניסינו ליישם במהלך השנים האחרונות. לשמוע אותם ממך היוו חיזוק משמעותי ויקר ערך עבורינו לדעת שהלכנו בדרך נכונה. יתרה מכך, ש### שמע את אותם מסרים ממך, הדבר חיזק ונתן תוקף גם לדברים ששמע בעבר מאיתנו. יש עדיין עוד אתגרים רבים בפנינו, אבל יש בידינו כלים ושפה להתמודד איתם. בעיקר, יש לנו כתובת מקצועית מעולה ותומכת לפנות אליה. 

******

וואאוו! התהליך שהציל את הבן שלי! הגענו אליך בהמלצתו של ד"ר דגני. אחרי שנים של מעקב נוירולוגי, הגענו למסקנה שיש מקום לשקול אימון קוגנטיבי התנהגותי שיסייע ל### למלא את ארגז הכלים שלו בכלים שיסייעו לו להתמודד עם התפרצויות זעם, תסכול, התנהגות לא מותאמת גיל, סנגור עצמי וקבלת סמכות. כאשת מקצוע, אני יודעת ומאמינה שהכלים הניתנים באימון עובדים בתנאי שיש כימיה בין המאמן למתאמן. קרן, את מאמנת מיוחדת במינה! מלאך בהתגלמותו! הצלחת ליצור קשר אישי מדהים עם ###. כולם שמים לב שהוא עובר שינוי מדהים. הוא יותר מווסת, יותר אסוף, שולט בתגובותיו, מיישם את כל הכלים שניתנו לו במהלך האימון כל יום מחדש. הוא ווינר בזכותו זה ברור אבל לא פחות בזכותך. את משמעותית מאוד בחייו ואני שמחה על כך. אני משווקת את האימון הזה לכל מי שאני מכירה. אני חותמת על ההצלחה של זה בעניים עצומות. תודה!!!!!!!!!!!!!!!!!

******

קרן כשמה כן היא. מלאת אור ושמחה. התהליך היה מלא משמעות ומרגש מאד. אנחנו מרגישים שקיבלנו ### אחרת. פתוחה יותר. רגועה יותר. שמחה יותר. קרן מדהימה! היה שווה להגיע כל שבוע מירושלים. נתגעגע.

******

התהליך האימוני עזר לנו מאוד, בעיקר בהבנה של התהליך "הנעה חיצונית - הנעה פנימית". בהתחלה היה לנו קשה עם הגישה של חיזוקים "חומריים", אבל אחרי שהורדנו את ההתנגדויות וניסינו - ההצלחה לא איחרה להגיע. העצות הפרקטיות (למשל עבודה עם טבלאות, תכנון לוח זמנים וכו') היו מועילות מאוד. אמנם לא סיימנו את התהליך, אך אנו מקווים ש### יהיה מעוניין להשלים אותו בהמשך. התהליך הכניס הרבה רוגע ליחסים במשפחה, לימד אותנו "לנשום" קצת, ובעיקר להסתכל על הדברים קצת אחרת. אנו מודים לך מאוד על התהליך ועל הליווי, וכאמור מקווים לחזור בהמשך. תודה רבה על הכול :) 

******

הגענו למרכז אמירים לאחר החלטה משותפת שלי ושל בעלי לדעת להתנהל ולקבל כלים להתמודד עם "גיל ההתבגרות" של בתנו .
כבר במפגש הראשון עם קרן התאהבנו. התאהבנו בעדינות שלה, בהעברת המסרים שלה, בחדות שלה, ברוגע שלה ובמקצועיות שלה. תמיד הגיעה מוכנה,גם שלא ממש שיתפנו פעולה.. נרתמה, הקדישה מזמנה ונתנה את כול כולה בתהליך. אין ספק, שהטיפים והכלים שבחרה להעביר לנו נטמעו בתוכנו והושמו בבית. ### קיבלה חיזוקים, העצמות, ארגז כלים אחד גדול שבו השכילה להבין שישנה גם דרך אחרת להתמודד עם כעסים,התפרצויות זעם ולחצים. האווירה בבית רגועה ונעימה יותר. קרן אשה מיוחדת ,לבבית,חמה ואימהית, מאמנת בחסד עליון, אז היום,לאחר 10 מפגשים אנחנו רוצים להגיד תודה! תודה על הנכונות, ההקשבה, היכולת להבין ולהכיל. לא מובן מאליו. המשיכי בעשייה המדהימה שלך! 

******

הגענו לאימון בגלל התקפי זעם וביטחון עצמי ירוד . במהלך האימון קיבלנו כילים שונים להתמודדות אשר גרמו לשינוי החשיבה אצל ### וגם אצלי(אמא של ###) בינהם הטבלה לעידוד התנהגות חיובית. מדובר בטבלה שבועית שעניינה היה התארגנות הבוקר ביעילות וללא כעס. ### הקפידה למלא את הטבלה במדבקות כאשר בסיום של כל שבוע קיבלה ### בילוי משותף לגלידה. ### חיכתה לזה כל השבוע ומילאו את הטבלאות במשך מסך שבועות . הבוקר נראה שונה לגמרי. חייבת לציין כי בתחילה הסתייגות מהעניין של התנהגות טובה בתמורה למשהו חומרי. אבל התוצאה היתה היא שבסופו של דבר הטבלה נשכחה וההתנהגות הטובה הושרשה והוטמעה והבקרים שלנו רגועים.

 ******

קרן המקסימה,
אנחנו מודים לך מקרב לב על התהליך המשמעותי שעברנו איתך ובזכותך.
את בן אדם מיוחד, יוצאת דופן ברגישותך ושמחים ש### זכתה לעבור איתך את המסע הזה.
הסרת ממנה את המחסומים ובכך הצלחת לקדם אותה מספר צעדים לעבר ההצלחות.

תהליך האימון עבורנו היה אמצעי לקדם את ביתנו בהיבטים הרגשיים והחברתיים.
זכינו בתהליך ממושך, מובנה היטב ונכון, שהתבסס על הכלים שרכשנו בעזרת קרן המקסימה, קרן שימשה כדמות משמעותית מאד לכולנו, פעלה במקצועיות וברגישות יוצאת דופן. פעלה בתבונה והתקדמה איתנו צעד אחר צעד בתכנית מסודרת וגם גמישה. שימשה אוזן קשבת מבלי לגלות שיפוטיות ובכך רתמה אותנו למשימות שהובילו להצלחה. הרגשנו בעיקר את השינוי בדפוסי החשיבה וההתנהגות, דבר שתרם לשינוי המבורך באוירה בבית. בהזדמנות זו נרצה להודות לקרן הרוש על המקצועיות הרבה, האיכפתיות, ההכלה וכל העצות המקדמות, בהחלט צוידנו ב"ארגז כלים".

מאחלים המשך הצלחה,
אין לנו ספק בכך.
 
******
 

הדבר הבולט ביותר, היה האמון שהצלחת לרכוש עם הבת שלי.
עניין שעבורה אינו טריוויאלי בכלל.
תהליך האימון תרם באופן משמעותי לדפוסי החשיבה שלה.
גם אחרי שסיימתן את הפגישות אני רואה שהיא משתמשת בכלים שקיבלה ממך. זה מעולה!
זה מה שרצינו! אני ממש שמחה שזה קרה.
הדרך עוד ארוכה ויש מה לשפר אבל היא הולכת כעת עם כלים, עם יותר ביטחון ביכולות שלה
ועם מודעוּת לדברים (אם את זוכרת, בפגישות שאנחנו - ההורים קיימנו איתך, מאוד היינו
מוטרדים מזה שהיא לא מודעת לעד כמה היא מרחפת / דוחה דברים ועוד)...
תודה רבה! אנחנו שמחים מאוד על שבחרנו בך כמאמנת. ובלי קשר, על שזכינו להכיר.
עידית

****** 

קרן יקרה, ניתן היה לראות שמהמפגש הראשון נוצר קשר בין אישי משמעותי בינך לבין ###. ### הרבתה לצתת דברים שאמרת לה, כלי חשיבה ומנטרות ששיתפת איתה. ### היא אגוז קשה לפיצוח ואני חושבת שבדיעבד היה נכון לערוך איתה תהליך רציף ללא הפסקות (ברור שהיו אילוצים וסיבות למה החלטנו להתחיל דוקא בקיץ) ואז אולי היינו משיגים תוצאות טובות יותר. בשורה התחתונה אני בהחלט חושבת ש### יצאה מועצמת מהתהליך עם תחושת מסוגלות להמשך. הסביבה הבטוחה שיצרת עבורה, ההכלה והקבלה בכל מצב חיזקה אצלה את הבסיס ליצירת תחושת הצלחה. בשבועיים האחרונים ### מפוקסת, מתוכננת, מתעדפת ונראה שממוקדת מטרה. רוצה להגיד מילה גם על הקשר האישי בינינו. שידרת זמינות וקרבה גם כשלא נפגשנו ובישבילי זה היה מאוד משמעותי. אני מאוד מאמינה באימון ובכלים אימוניים ושמחה על ההזדמנות של ### להתנסות בתהליך שכזה. נדע לחזור לפנות ולהעזר בהמשך

******

האימון יעניק לילדכם ליווי ותמיכה באופן אישי, צעד אחר צעד, עד שיהיה מוכן לצאת לדרך עצמאית. 
התוכנית גמישה ומותאמת לצרכים האינדבידואליים של כל משפחה.

לפרטים נוספים והתייעצות, פנו אלינו ונשמח לעזור.